WhatsApp : 0-216-446-2943 l Tahta Kullanat Doğa Dostu Kullan At ürünler Alışveriş Mağazası l 500₺+KDV üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA!

Ödeme Seçenekleri

Ekolojya.com olarak ödemelerinizi hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilmeniz için size farklı ödeme seçenekleri sunuyoruz. Ödemelerinizi aşağıda belirtilen yöntemlerle yapabilirsiniz:

* Havale / EFT ile ödeme
* Kredi Kartı ile tek çekim veya taksitli ödeme

 

Havale / EFT ile ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi havale veya EFT ile yapabilirsiniz. Havale veya EFT yaparken dekontun açıklama bölümünde sipariş onay sayfasındaki sipariş numarasının yazılması gerekmektedir.

3 iş günü içerisinde havale/EFT'si yapılmayan siparişler sistem tarafından otomatik olarak iptal edilmektedir.

 

Banka hesap numaralarımız:

Hesap Adı: TUBA TIKNAS

DENİZBANK  Tuzla Tersane Şube / Şube Kodu: 2480

IBAN: TR81 0013 4000 0125 8074 5000 01

 

ZİRAAT BANKASI  Tuzla Yayla Mah Şube / Şube Kodu: 2193

IBAN: TR19 0001 0021 9383 3697 2550 01

 

Kredi kartı ile ödeme

Ekolojya.com’dan verdiğiniz siparişlerinizin ödemesini kredi kartıyla online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Alışverişlerinizi tüm kredi kartlarına tek çekim veya vade farkı ile Bonus, World, Axess, CardFinans, Maximum ve Paraf kartlarına taksitle yapabilirsiniz.

Ekolojya.com’dan yapmış olduğunuz ödemeleriniz, ay sonu dönem ekstresinde PayTR Ödeme Hizmetleri ibaresi ile yeralmaktadır.

 

Kapıda kredi kartı veya nakit ödeme

Kapıda ödeme yönteminde siparişinizi getiren kargo görevlisinden paketinizi teslim alıp, ödemesini Nakit veya Kredi Kartı tek çekim olarak yapabilirsiniz. Kapıda ödeme için siparişinizin bedeline ek olarak 14 TL tutarında bir kapıda ödeme hizmet bedeli vardır. Kargo yetkilisi, kargo hizmet bedeli dahil sipariş tutarını tahsil etmeden ürün paketini teslim edememektedir.